5 tot en met 30 september
In de uitgestrekte tuin van Sprankenhof smelten kunst en natuur inclusieve landbouw dit jaar opnieuw samen in de september kunstexpositie. Dit jaar met het kunstenaarscollectief ’t is part of an ensemble’, een mengeling van kunstenaars, dansers, acteurs en theoretici. Je vindt hier in september dus een enorme variatie aan kunst en het leuke is dat het volledig is toegespitst op Sprankenhof en haar omgeving.
Er worden deze maand ook verschillende activiteiten georganiseerd rondom deze expositie. Zoals een collectieve tekstlezing en een nachtvlinderavond. Meer informatie volgt zodra het programma helemaal rond is, maar zet het alvast in je agenda!




exposanten
t is part of an ensemble”.
Jochem van Laarhoven
(lijst nog niet compleet hoor, wordt binnenkort aangevuld)
wandelroute
De kunst is geïntegreerd in de tuin . Er zijn ook kunstwerken binnen, dus ook bij minder weer is het interessant. Er is een speciale wandelroute die je dwars door de tuin langs alle werken leidt. De route voor de kunstexpositie is in de maand september gratis af te halen in de winkel.
De expositie is te bekijken tijdens openingstijden van Sprankenhof klik hier voor de openingstijden. Van werken die te koop zijn liggen de prijslijsten bij de kassa in de winkel.
